Soovilaen

Soovilaen

Täname, et jagad oma soove meiega! Selleks, et oma kasutajate soove veelgi paremini täita oleme alustanud koostööd ...ga. Meie eesmärk on üheskoos pakkuda oma klientidele headel tingimustel finantsteenuseid.

Lisaks enamlevinumatele ... laenutoodetele pakume koostöös pangaga ka spetsiaalselt Soov.ee portaali jaoks loodud eritingimustel väikelaenu „Soovilaen“. Soovilaen on mitmesuguste ostude teostamiseks mõeldud paindlik tarbimislaen. Laen sobib nii kodusisustuse kui kodutehnika, kuid näiteks ka soodsa hinnaga auto ostmiseks.

Laenu saab taotleda vahemikus 300 - 3 000 eurot ja perioodiks pikkusega 6 kuni 6 aastat. Intress alates 7,9%, lepingutasu 2% ning igakuine haldustasu 1,5€ kuus. Soovi korral on võimalik laen ennetähtaegselt tagastada ilma lisatasudeta.

Laenutaotluse saad esitada mugavalt veebikeskkonnas ning vastuse saad loetud sekunditega. Laenulepingu sõlmimiseks ei pea kodust lahkuma - lepingu allkirjastamiseks piisab ID-kaardi või Mobiili-ID ning arvuti olemasolust. Raha kantakse Sinu kontole hiljemalt järgmisel tööpäeval.

Täpsemalt saad Laenu tingimustega tutvuda siin: SOOVILAEN

 

 

Vajadusel konsulteeri ... spetsialistiga telefonil 123 456 789.

 


Palun oodake