Soovilaen

Täname, et jagad oma soove meiega! Selleks, et klientide soove veelgi paremini täita, on meil heameel teada anda, et oleme alustanud koostööd Bigbank AS’ga. Meie eesmärk on üheskoos pakkuda oma klientidele headel tingimustel finantsteenuseid.

Lisaks enamlevinumatele Bigbank AS’i laenutoodetele pakume koostöös pangaga ka spetsiaalselt Soov.ee portaali jaoks loodud eritingimustel Soovilaenu. Soovilaen on mitmesuguste ostude teostamiseks mõeldud paindlik tarbimislaen. Soovilaen sobib nii kodusisustuse kui ka kodutehnika, kuid näiteks ka soodsa hinnaga auto ostmiseks.

Soovilaenu saab taotleda  vahemikus 200 - 3 000 eurot ja perioodiks pikkusega 6 kuni 120 kuud. Laenutaotluse saad esitada mugavalt veebikeskkonnas ning vastuse saad kohe. Laenulepingu sõlmimiseks ei pea kodust lahkuma - lepingu allkirjastamiseks piisab ID-kaardi või Mobiili-ID ning arvuti olemasolust.

Täpsemalt saad Soovilaenu tingimustega tutvuda siin: SOOVILAEN

Vajadusel konsulteeri Bigbanki spetsialistiga telefonil +372 731 1333.

Finantsteenust pakub Bigbank AS. Tuletame meelde, et iga finantsotsusega kaasnevad riskid ning kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1000-eurose laenusumma puhul kolmeks aastaks fikseeritud intressiga 16,9%, lepingutasuga 45 eurot ja igakuise haldustasuga 1,5 eurot on krediidi kulukuse määr 25,87%, igakuine laenu tagasimakse 38,83 eurot, laenu tagasimaksete summa 1298,88 eurot ning Sinu poolt makstav kogusumma 1397,88 eurot. Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest olenevalt Sinu esitatud andmetest ja krediidireitingust.

 


Palun oodake